Interactief aanbod Nederlands op de werkvloer door de Volksuniversiteit Oss

Basisniveau Nederlands voor je medewerkers? Tijdens de laatste update licht Hanneke Latijnhouwers van Volksuniversiteit Oss toe: “Door samen met andere bedrijven deelnemers aan te melden is het mogelijk om sneller een cursusgroep te laten starten.”

Op die manier is het niet nodig te wachten tot je binnen jouw bedrijf voldoende personeel hebt om een groep rendabel te maken. Sluit je aan bij de Hybride Leeromgeving en ontdek de voordelen van het samenwerken met andere ondernemingen in Uden en Landerd.

Bijvoorbeeld het laten aansluiten van je medewerkers op de interactieve training basis Nederlands (NT2) zodat ze beter leren communiceren op de werkvloer. Flexibele deelname -wanneer ze bijvoorbeeld in ploegendiensten werken- is mogelijk.

De startdata, tarieven en andere informatie is te vinden in de leaflet hieronder.